Haber

Rasmus Ankersen: Türk halkının yanındayız

Kahramanmaraş’ta 1. Lig takımlarından Göztepe’de meydana gelen deprem felaketinin ardından afet bölgelerine yardımlar tüm hızıyla devam ederken, sarı-kırmızılıların Danimarka lideri Rasmus Ankersen, Türk halkına bir açıklama gönderdi.

“Türk halkının yanındayız”

İlgili Makaleler

Büyük bir dayanışma olduğundan bahseden Ankersen, şu ifadeleri kullandı:

“Tüm Türk halkı ve depremden etkilenen herkes için en derin üzüntülerimi ve taziyelerimi paylaşmak istiyorum. Göztepe olarak kamu kurumları ve destekçilerimiz ile gerekli desteği veriyoruz. Tüm kalbimizle ve desteğimizle Türk halkının yanındayız. Bu zor günleri hep birlikte dayanışma içinde aşacağız.”

“Yardımlarımız tüm hızıyla devam edecek”

Gürsel Aksel Stadyumu’nda depremzedeler için oluşturulan yardım noktasına herkesin büyük özveri gösterdiğine işaret eden Rasmus Ankersen, şunları söyledi:

“Taraftarımıza ve İzmir halkına dayanışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gürsel Aksel Stadımız bu dayanışma için değerli bir merkez olmuş ve toplanan eserler deprem merkezine gönderilmiştir. Kulüp yönetimimiz, A grubu oyuncularımız, teknik ekip, kulüp çalışanları, akademideki oyuncular ve taraftarlarımız yardım merkezimizi ziyaret ederek, “Çok sayıda tır ile bölgeye gıda ve ihtiyaç malzemeleri ulaştırıldı. Yardımlarımız tüm hızıyla devam edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu