Teknoloji

Google Pixel Watch 2, 4 Ekim’de Hindistan’da satışa sunulacak!

ABD merkezli teknoloji devi Google4 Ekim’de Hindistan’da “Made by Google” etkinliğini gerçekleştirecek. Bu etkinlikte Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Watch 2 ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Şirketin “Beklemenin her dakikasına değer.”Sloganı ile paylaştığı görselde Piksel İzle 2 Açıkça görebiliyoruz. Akıllı saatinin tasarımında yuvarlak çizgilerden sapmayan firma, önceki neslin iznini takip ediyor. Çerçevesiz bir ekranBir deneyim sunan Pixel Watch 2, yumuşak hatlarıyla kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

İşte firmanın X (eski adıyla Twitter) hesabında Pixel Watch 2 için hazırladığı görsel:

videodaki akıllı saat şık bir tasarım sahip olduğunu görüyoruz. Çerçevesiz ekranıyla kullanıcılara keyifli bir akıllı saat deneyimi sunacak olan Pixel Watch 2, önceki modele göre farklı sensörlere sahip olacak.

Sensörlerin tasarımıyla kullanıcı deneyimi daha da iyileşiyor.

Orijinal Pixel Watch’ta EKG Sensörün dikdörtgen optik sınırları vardı. Ancak görebileceğimiz üzere Pixel Watch 2’deki sensörler daha dairesel ve küçük LED’lerle donatılmış. daha ileriBir EKG sensörünün bizi beklediğini söyleyebiliriz.

Peki Pixel Watch 2 bize neler sunacak?

Pixel Watch 2’nin önceki modele göre farklı sensörlere sahip olacağını söylemiştik. Söylentilere göre cihaz IP68 sertifikasıToza ve 1,5 metreye kadar suya karşı dayanıklı olacaktır. kalp atış hızı sensörü ile Kandaki oksijen seviyesini ölçebilen SpO2 özelliği ile gelecek. 1,2 inç 384×384 çözünürlüklü ekrana sahip olan akıllı saat, Snapdragon W5 Gen 1 işlemciyle donatılıyor. İşletim sistemi bildiğimiz üzere Android 13 tabanlıdır. WearOS 4 olacak. Pil kapasitesinin ise 306 mAh olduğu söyleniyor.

Pixel Watch 2, 4 Ekim’de ön siparişe açılacak ve ardından 5 Ekim’de Hindistan’ın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Flipkart’ta satışa sunulacak.

Kaynak: The Verge, GSMArena

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu