Yaşam

10 saniye içerisinde resimdeki filin nerede olduğunu bulabilir misin?

Filin nerede olduğunu bulmanız için hazırlanan bu görsel, son zamanlarda sosyal medya üzerinde viral hale gelerek binlerce kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Söz konusu görselde dağınık bir oda ve bu odanın içerisinde saklanan bir filin görüntüsü arıyoruz.

Kıyafetler, kutular, bitkiler ve pelüş oyuncakların odanın içerisine saçılmış. Bu yüzden detaylı bir gözlem yapmanız gerekecek. Bu kadar detayın bulunduğu bu görselde filin nerede olduğunu bulabilir misin? Hadi test edip görelim!

FİLİN NEREDE OLDUĞUNU BULEşyaların etrafa saçıldığı ve oldukça göz yorucu olan bu görselde bir fil arıyoruz. Filin nerede olduğunu bulabilecek kadar yüksek dikkat becerisine sahip misiniz, öğrenmenin tam zamanı. Ve bu mücadeleyi başarılı olarak tamamlamak için sadece 10 saniyeniz var.

Süre başladı. Hadi filin nerede olduğunu bulun ve görevi başarılı bir şekilde tamamlayın!

Bu tarz optik illüzyon testleri, etrafınızdaki detaylara karşı algınızı geliştirmenin en eğlenceli yollarından bir tanesidir. Düzenli olarak çözülen zeka testleri ile hafızanız, konsantrasyon ve problem çözme becerilerinizi geliştirebilirsiniz.Halen daha filin nerede olduğunu bulamadınız mı? Peki, yardıma ihtiyacınız var mı? O halde size bir ipucu verelim. Sağ köşede yer alan kitaplığın olduğu bölüme tekrar ve dikkatlice göz atın. Aradığımız şey bir pelüş oyuncak değil, sadece bir fil görüntüsü.

Süre bitti. Filin nerede olduğunu bulamadınız mı? O zaman hadi gelin birlikte çözüme bakalım.

İşte, gözlem yeteneklerinizi zorlayan o fil görüntüsü;    

Evet, fil tam olarak sağ en alt köşede mor kitabın üzerindeydi. Artık filin nerede olduğunu biliyorsunuz. Gözlem becerilerinizi geliştirmek için bizi takipte kalın!

İlginizi çekebilir;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu