Haber

Yol Çalışmaları Nedeniyle Ulaşım Kontrol Altında

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde sürücülerin yavaş ilerlemesi ve trafik işaret ve sinyallerine uyması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Kaynaşlı-Abant kavşaklarında (Bolu Dağı Tüneli Geçidi) tünel portal yapısı ve viyadüklerde genleşme derzi yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu nedenle otoyolun Ankara istikametindeki sürücüler Kaynaşlı Kavşağı’ndan D-100 devlet yoluna yönlendiriliyor. Abant Kavşağı’ndan tekrar otoyola girebilirsiniz.

TEM Otoyolu’nun Çerkezköy-Kınalı kavşaklarında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikametinde 19.00-06.00 saatleri arasında şerit kapatma işlemi yapılacak.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24. Heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanıyor.

Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun 42-50’si. Nizip ve Birecik geçişlerinde imalat çalışmaları nedeniyle taşımalar denetim altında yapılıyor.

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-26. Havza-Merzifon yolunun 21-25. kilometresinde üretim yapılıyor. Heyelan çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmında ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Trabzon-Gümüşhane yolunun 43. kilometresinde yürütülen mühendislik çalışması nedeniyle 3 şeritte sağlanan ulaşıma 2 şeritte denetimli izin veriliyor.

Konya-Antalya yolunun Demirkapı tünellerinin Konya-Antalya istikametindeki sağ tüpü bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak, servis yolu üzerinden ulaşım devam ediyor.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. Refahiye-İliç yolu 22-52. Üretim faaliyetleri nedeniyle nakliye gözetim altında sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu