Yaşam

Yalı Çapkını 9. bölüm fragmanı yayınlandı!

Ekranların beğenilen dizisi yalı çapkını dizisinin yeni fragmanı yayınlandı! Heyecanla beklenen dizisinin 9. kısım fragmanı merak ediliyor. Pekala, yalı çapkını dizisinin konusu nedir? 9.Fragmanı nasıl izlenir! Yalı çapkını dizisinin oyuncuları kimlerdir? Tüm ayrıntılar haberimizde…

YALI ÇAPKINI SON KISIMDA NELER OLDU?

Ferit gece Suna’nın kendisini öptüğünü Seyran’a söyleyince Seyran çok sonlanır ve Ferit hatasız olduğunu söylesede ona inanmaz ve onu cürümler. Seyran; annesinin hasta olduğunu öğrenince soluğu onun yanında alır ve gece annesinin yanında kalır. Heyecanla takip edilen dizi Yalı Çapkını dün akşam yeni kısmı ile ekrana geldi. Dizide geçtiğimiz hafta Seyran, Suna, Ferit ve Fuat dörtlüsü akşam eğlenmeye çıkmış ve sarhoş olan Suna, kardeşinin kocası Ferit’i öpmüştü. Seyran’ın onları görüp görmediği ise büyük bir merakla bekleniyordu. Lakin gerçek yeni kısımda ortaya çıktı. Abidin, Seyran’ı onları görmesin diye oyaladı. Seyran, Suna ve Ferit’i görmedi. Fakat gecenin sabahında ablasında bir gariplik olduğunu anlayan Seyran, Ferit’in de bir şeyler gizlediğini fark etti. Ferit ise yaşananları olduğu gibi Seyran’a anlattı. Akabinde olaylar gelişip babasının kulağına kadar gitti. İşte Yalı Çapkını 8. kısım izleme linki:

Afra Saraoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu OGM Pictures imzalı “Yalı Çapkını” dizisi her Cuma Star’da ekrana geliyor. Reytinglerde tepeden düşmeyen dizi Yalı Çapkını bu akşam 8. kısmı ile ekrana geliyor. Dizide bu akşam Ferit gece Suna’nın kendisini öptüğünü Seyran’a söyleyince Seyran çok sonlanır ve Ferit hatasız olduğunu söylese de ona inanmaz ve onu kabahatler…

Ferit gece Suna’nın kendisini öptüğünü Seyran’a söyleyince Seyran çok sonlanır ve Ferit hatasız olduğunu söylesede ona inanmaz ve onu hatalar. Seyran; annesinin hasta olduğunu öğrenince soluğu onun yanında alır ve gece annesinin yanında kalır. Ferit ise durumdan istifade Pelin ile dışarı çıkar. Seyran, Suna’ya Ferit’i öpmesiyle ilgili hesap sorarken olan biteni duyan Kazım mecnuna döner ve Suna için yeni planını uygulamaya koyar.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ilişkin olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

YALI ÇAPKINIDİZİSİNE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Yalı çapkını dizisi her hafta Cuma günü saat 20:00 ‘da Star TV’de ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu