Yaşam

Tansiyonun yükseldiği Survivor’da yarışmacılar birbirine girdi, sunucu Murat Ceylan fena azarladı.

TV8 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen yarış Survivor 2023, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununda yarışmacıların arasında gergin anlar yaşanırken devreye sunucu Murat Ceylan girdi.

“AĞZINIZDAN ÇIKANLARI DUYAR MISINIZ?”

Haftanın son dokunulmazlık oyununda 15 Mayıs akşamı yarışmacılar Ertuğ, Kürşat ve Nefise birbirine girdi. Gerginliğin arttığını ve yarışmacıların sakinleşmediğini gören Murat Ceylan, “Arkadaşlar ne yapıyorsunuz, ağzınızdan çıkanı kulaklarınız işitiyor mu? Maç sonunda Cansu’nun bir itirazı oldu. Kameralara bakmaya gittim, ne yapıyorsun?” Ertuğ yanıt olarak, “O işitir, işitir” dedi.

“SÖYLENMEYEN SÖZLERİ DUYMAYA BAŞLADIM”

Sözlerine devam eden Murat Ceylan, “Oyunun sonunda ben buradayım, Cansu itiraz etti, görüntülerine bakmaya gittim, burada ağza alınmayacak sözler duymaya başladım!” yarışmacıları azarladı. Gerginliği başlatan Kürşat, Murat Ceylan’a yanıt vererek olayın nasıl başladığını anlattı.

“RAKİBİNİZE BÖYLE BİR SÖZ SÖYLEMENİZİ KABUL ETMİYORUM”

Bunun üzerine Murat Ceylan, “Yarışmacıma burada söz söylemenizi kabul etmiyorum. Kimsenin sizin yerinize söylemesini kabul etmiyorum. Rakibinize böyle bir söz söylemenizi kabul etmiyorum” dedi.

“BUNU KONSEYDE KONUŞACAĞIZ”

Gerginliğin devam ettiğini gören Ceylan, sözlerine şöyle devam etti: “Bu böyle olmaz arkadaşlar anlaşamazsınız. Bunları kurulda konuşuruz! Bu normal bir durum değil. Hiçbirini kabul etmiyorum. rakiplerimizin birbirine kötü sözler söylemesinin böyle bir hakkı yoktur.

Kürşat, mecliste yeniden gündeme gelen konu hakkında kullandığı söz nedeniyle özür diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu