Yaşam

Savcı Pars Öldürüldü: Yargının Yeni Savcısı Belli Oldu

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi Yargı, son dönemde oyuncu kriziyle gündemden düşmüyor. Diziden büyük bir krizle ayrılan Savcı Pars’ın yerine yeni bir savcının geleceği öğrenildi. Bakalım yeni karaktere hangi ünlü oyuncu hayat verecek? Detayları sizler için derledik.

İçeriği alın.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/y…

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı iki dönemdir ekranları kasıp kavuruyor. Başarılı dizi, ilgi çekici konusuyla izleyiciyi ekrana kilitliyor.

Suç, cinayet ve çözülmeyi bekleyen dava belgelerinin ortasında bir savcı ve bir avukatın aşkını konu alan dizide sular uzun süredir sakinleşmemişti.

Dizinin en değerli ve çekici karakterlerinden biri olan Savcı Pars’ı canlandıran oyuncu Mehmet Yılmaz Ak’ın diziden ayrılmak istemesi ile yapım bir hayli karıştı.

Kahramanmaraş merkezli beyin sarsıntısı felaketinin ardından sağlık sorunları yaşadığı gerekçesiyle diziye devam edemeyeceğini açıklayan oyuncu, sevdikleriyle vakit geçirmek istediğini söyledi.

Açıklamalarıyla hem yapım ekibinin hem de oyuncu arkadaşlarının tepkisiyle karşılaşan Mehmet Yılmaz Ak ile dizinin senaristi Sema Ergenekon, sosyal medyada birbirlerine grup göndermesi yaptı.

Sema Ergenekon’un Mehmet Yılmaz Ak’ın intikamını alırcasına kaleme aldığı Savcı Pars’ın bir kuyumcuda kesilen elinin göründüğü ölüm sahnesi de tepki topladı.

Oyuncu krizinin ardından Yurdaer Okur diziye son kez katıldı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yargı ekibine yeni bir savcı karakteri dahil olacak.

Ünlü oyuncu Serdar Orçin’in sevilen dizide 2-3 bölüm boyunca bir savcıyı konuk oyuncu olarak oynayacağı öğrenildi.

Başarılı oyuncu, Balkan Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Film’ ödüllerini kazandı.

Bakalım sevilen oyuncunun Yargı’daki serüveni gerçekten 2-3 bölüm mü sürecek yoksa dönem sonuna kadar bir uzlaşmaya varılacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu