Haber

Pele’nin sağlığı nasıl, son durumu nedir? Pele’nin hastalığı nedir?

Brezilyalı futbol efsanesi Peledaha kötü haberler gelmek. Ardından Pele’nin sağlığı nasıl, son durumu ve Pele’nin hastalığı nedir soruları gündeme geliyor. Pele’nin sağlık durumu nasıl, son durum nedir? Pele’nin hastalığı nedir? merak ediliyor. Pele’nin sağlık durumu nasıl, son durumu nedir? Pele’nin hastalığı nedir? Detaylar burada…

PELE HASTALIĞI NEDİR?

Brezilya basınında yer alan habere göre; 82 yaşındaki Pele, bağırsak kanseri nedeniyle aldığı kemoterapide istediği ilerlemeyi sağlayamadı. Efsane futbolcunun şu anda temel tedavi altına alındığı ve yaşam kalitesinin düşmesini önlemek için tedbirler alındığı belirtildi.

PELE’NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Bağırsak kanseri nedeniyle hastaneye kaldırılan Brezilyalı futbol efsanesi Pele, kemoterapiye yanıt vermedi. Ağır bakıma alınan eski futbolcunun kritik saatlere girdiği belirtildi. Brezilyalı futbol efsanesi Pele’den kötü haber geldi. Bağırsak kanseri ile mücadele eden eski futbolcunun durumunda yeni bir gelişme yaşandı.

Efsane futbolcu Pele için Dünya Kupası’nın düzenlendiği Katar’da binalara “Geçmiş olsun” ve “Pele’yi seviyoruz” mesajları yansıdı. Fransa milli takımıyla Dünya Kupası’nda boy gösteren Mbappe, “Kral için dua ediyorum. Yaptığı açıklamayla efsane isme takviyeler verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu