Teknoloji

“PCMag’in verdiği ‘En İyi Teknoloji Markası’ ödülü sektördeki liderliğimizi bir kez daha kanıtladı”

Küresel siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirus, Amerika’nın önde gelen teknoloji yayını PCMag tarafından 2024 yılının ‘En İyi Teknoloji Markası’ seçildi. Bitdefender Antivirus, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti esas alınarak oluşturulan ‘En İyi Teknoloji Markaları’ listesinde birinci sırada yer aldı.

Amerika’nın önde gelen teknoloji yayınlarından PCMag, 2024 ‘En İyi Teknoloji Markaları’ listesi için ürün incelemeleri ve müşteri memnuniyetini değerlendirdiği test ve anketlerin sonuçlarını açıkladı. PCMag’in En İyi Markalar Endeksi tarafından belirlenen anket sonucunda Bitdefender Antivirus, 25 markanın yer aldığı listede 138,59 puanla birinci sırada yer aldı. Çevrimiçi siber tehditlere karşı sunduğu inanılmaz korumayla hem masaüstü hem de taşınabilir cihazlar için zengin çözümler sunan Bitdefender Antivirus, ‘En İyi Teknoloji Markası’ ödülünü kazandı.

“PCMag tarafından verilen ‘En İyi Teknoloji Markası’ ödülü sektördeki liderliğimizi bir kez daha kanıtladı.”

40 yılı aşkın süredir büyük bir titizlikle yürütülen ve her yıl 2.000’den fazla teknolojik ürünün test edildiği PCMag analizleri temel alınarak verilen ödüller, dünya çapında verilen en prestijli ödüller arasında yer alıyor. ‘En İyi Teknoloji Markası’ ödülü için ankete katılan 25 antivirüs markası arasında Bitdefender Antivirus, hem müşteri memnuniyeti hem de ürün kalitesi açısından sunduğu hizmet ve ürünlerle listenin başında yer aldı. Küresel siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirus, birçok bağımsız kuruluşun gerçekleştirdiği testlerde onlarca kategori arasında birinci sırada yer alarak birçok prestijli ödüle layık görüldü. Güçlü güvenlik çözümlerinin Bitdefender’ı sektörün lideri haline getirdiğini belirten Bitdefender Antivirus Türkiye distribütörü Laykon Bilişim Operasyon Müdürü Alev Akkoyunlu “Tüm kullanıcılarımıza sunduğumuz güvenlik çözümlerinin çeşitliliği, yönetim kolaylığı, teknik destek ve benzersiz siber güvenlik önlemleri sayesinde bugüne kadar çok sayıda ödül kazandık. Dünyanın önde gelen teknoloji yayınlarından PCMag’in verdiği ‘En İyi Teknoloji Markası’ ödülü, sektördeki liderliğimizi bir kez daha kanıtladı.” Bir açıklama yaptı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu