Haber

Mesut Bakkal Bandırmaspor’a imza attı

Spor Toto 1. Lig’de Bandırmaspor’un teknik yöneticilik misyonu için dönem sonuna kadar muahede sağlayan Mesut Bakkal, düzenlenen imza merasiminde açıklamalarda bulundu.

Bandırmaspor’da teknik yöneticilik vazifesine Mesut Bakkal getirildi. İmza merasiminde konuşan Bandırmaspor Lideri Onur Göçmez, “Dönem periyot bazen kan değişiklileri çok değerli yarar getirir. Bu bizler için, taraftarlar için uygun gelir. Öncelikle bizlerle bir arada uğraş eden, Bandırmaspor tarihinde birinci kere play-off oynatan Mustafa Gürsel ve teknik heyetine ben çok teşekkür ederim. Bedelli Mustafa hocam bizleri kırmadı, Manisa maçında bizlerle olacak. Geçen yılın üzerindeki baskıyı yönetemedik. Vakit zaman durumlar tıpkı olmasına karşın sonuçlar farklı oluyor. Şunu söylemek gerekirse ne yapmamız gerektiğini çok uygun biliyoruz. Teknik heyetimize ve futbolcularımıza çok güveniyoruz. Âlâ futbol oynamak, maç maç gitmek gerekiyor. Maksat koymak çok kolay ancak değerli olan yol. Bugün de bir yol değişikliği yaptık. İnşallah Bandırmaspor için iyi uğurlu olur” dedi.

Bandırmaspor’un iyi bir takım olduğunu vurgulayan deneyimli teknik adam Mesut Bakkal, “Bandırmaspor’u tercih etmemdeki en büyük etken hayalleri olan bir takım olmasıdır. Bandırmaspor’da uzun ve kısa vadede değerli işler yapacağımızı düşünüyorum. Bunu isteyen bir idaremiz ve taraftar kitlemiz var. Bu amaçlara ulaşmamda benimde katkım olursa memnun olurum. Düzgün bir kadro takımımız var lakin şansız bir devir geçiriyoruz. Bu gün oynanacak Manisa FK maçıyla bu şansızlığımızı yenerek yolumuza devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Yapılan konuşmaların akabinde Mesut Bakkal kendisini dönem sonuna kadar bordo-beyazlı yapan mukaveleyi imzaladı. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu