Yaşam

Mehmet Yalçınkaya’nın lokantadan kovulduğu görüntülerin altından sosyal deney çıktı

MasterChef Türkiye’nin sevilen jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya, yemek yemek için gittiği bir lokantadan kovuldu. Telefon kamerasına yansıyan görüntüler sosyal medyada gündem olurken işin aslı da ortaya çıktı.

LOKANTADAN KOVULDU

Exxen’de yayınlanan Esnaf isimli belgeselde yer alan imgelerde Mehmet Yalçınkaya, gittiği restoranda yemekleri eleştiriyor. Gittiği yerdeki her şeyi eleştirerek “Parasıyla değil mi abi” diyerek reaksiyon gösterdi. Yalçınkaya’nın tepkisine sinirlenen lokanta sahibi ise yemek olmasına rağmen “Yemek kalmadı, servisi kapattık. Beğendiğiniz bir yer varsa gidebilirsiniz. Lütfen rahatsız etmeyin. Bizim parayla işimiz olmaz” diyerek Yalçınkaya’ya kapıyı gösteriyor.

VİDEONUN ALTINDAN TOPLUMSAL DENEY ÇIKTI

Sosyal medyada viral olan imgelerin altından değişik bir olay çıktı. Yalçınkaya’nın Anadolu’nun esnafını anlattığı belgeselde, lokanta sahiplerinin istemediği müşteriye karşı nasıl davrandıklarını göstermek için yaptığı öğrenildi. Toplumsal deney yapmak için bunu bilinmeyen kameraya aldıran Yalçınkaya’nın deneydeki emeli ise esnafın paraya, şöhrete tamah etmediğini göstermekmiş.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu