Haber

Martin Skrtel depreme duyarsız kalmadı

Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir’de forma giyen Slovak stoper Martin Skrtel, Türkiye’de yaşanan depreme kayıtsız kalmadı. Depremzedelere yardım eden Martin Skrtel, Türk halkına geçmiş olsun diledi.

Türkiye’ye gelen Martin Skrtel, depremzedelere hem ekip hem de bireysel olarak yardımda bulunduğunu söyledi. Depremleri büyük bir trajedi olarak tanımlayan Martin Skrtel; “5 yıldır burada yaşıyorum ve ben, eşim, ailem bu ülkeyi ve insanlarını çok seviyoruz. Başsağlığı diliyorum. Türkiye’ye geçmiş olsun diyorum. Biz Türkiye’yi seviyoruz. bir araya gelip yardım ediyorlar.Ekip olarak desteğimizi veriyoruz..Slovakyalı bir arkadaşımla birlikte ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunduk ve beyin sarsıntısından etkilenenlere gönderdik.Evet durum çok zor.Herkes için zor Hepimiz bunun bir daha olmayacağını umuyoruz. Gerçekten üzgünüm, çok insan öldü. Birçok şehir yıkıldı, bu büyük bir trajedi. Bunun için gerçekten üzgünüm” dedi.

Liverpool’da da 8 yıl forma giyen Martin Skrtel, başarılarla dolu kariyeri boyunca 617 maça çıktı ve 35 gol 12 asist üretti. Skrtel 37 yaşında futbolu bıraktı. – ANTALYA

sultanhisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu