Teknoloji

Lamborghini’den Gizemli Paylaşım: Elektrikli Model Ne Zaman Tanıtılacak!

İtalyan otomobil devi, lüks otomobil tutkunlarının net favorileri arasında tam ortasında Lamborghini tüm hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. Şirket, sosyal medya hesaplarından yaptığı bu paylaşımda orijinal bir otomobilin ipuçlarını verdi. Üstelik bu gizemli araba ne zaman tanıtılacakAynı yazıda görüyoruz.

Lamborghini’nin yaptığı paylaşımda, ” Yeni ve gerçekten heyecan verici bir şey tanıtılmak üzere. ​” kelimeler kullanıldı. Ayrıca bu promosyon 18 Ağustos nda yapılacağı da belirtildi. Şirket, yeni otomobiliyle ilgili bunun dışında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak geçmişte yapılan açıklamalar, Lamborghini’nin yakın gelecek için planlarınızAz ya da çok anlamamıza yardımcı olur.

İşte Lamborghini’nin paylaştığı o fotoğraf:

Lüks spor otomobil üreticisi, geçtiğimiz günlerde ABD’de başlayan ve yakın zamanda düzenlenecek olan Monterey Car Week etkinlikleri kapsamında bazı açıklamalarda bulundu. elektrikli otomobil konsepti18 Ağustos’ta burada tanıtacağını söyledi, muhtemelen söz konusu bu arabayı tanıma fırsatı bulacağız.

Lamborghini, bir süre önce yaptığı açıklamalarda ilk elektrikli otomobilinin “GT” formunda olacağını duyurmuştu. Aslında, şirketin CEO’su Stephan Winkelmann’a göre elektrikli Lamborghini, günlük kullanım için ideal model olacağını söyledi. Önümüzdeki günlerde tüm bunlar gün yüzüne çıkacak ve Lamborghini’nin başlayacağı yeni döneme hep birlikte tanıklık edeceğiz.

marmaraereglisi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu