Yaşam

İki Akdenizli: Siedrés X Mango

Akdeniz güneşi altında yaşanmış bir çocukluğun anılarından ilhamla 2020 yılında İstanbul’da doğan Siedrés, her daim keyifle hatırlanacak, tadını çıkarmaya ve paylaşılmaya değer küçük anlardan oluşan bir hayatı temsil ediyor.

Akdeniz kültürüne sahip iki marka Mango ve Siedrés, tarzlarını birleştirerek Akdeniz’de yazın gelişini kutlamak için mükemmel olan, Y2K stiline ağırlık veren otantik ve şık bir yaz koleksiyonu ortaya çıkarıyor.

Renkli, neşeli ve yepyeni bir gardırop için sınırlı sayıda üretilen ürünlerden oluşan koleksiyonda, rahat günlük görünümler sunan canlı renklerde elbiselerle, tişört ve pantolon takımlar ön plana çıkıyor. 2000’li yıllarda pek çok yaz görünümünün yıldızı olan hibiskus çiçeği deseni, bu kapsül koleksiyonda yeniden karşımıza çıkıyor.

Kapsül koleksiyonda giysilere özel bir dokunuş katmak için ayakkabı, çanta, takılar ve çiçek gibi aksesuarlar da ön plana çıkıyor. Koleksiyonun, fotoğrafçı Ryan McGinley’nin imzasını taşıyan kampanya çekimleri Formentera’da gerçekleştirdi. Fotoğraflar, yaz gün dönümüne denk gelen ve Akdeniz’de uzun güneşli günleri karşılamak için yaygın olarak kutlanan San Juan gecesine saygı duruşunda bulunuyor.

Siedrés x Mango, daha önce Victoria Beckham, Simon Miller, Camille Charrière ve Pernille Teisbaek gibi diğer markalar, sanatçılar ve yeteneklerle çalışan Mango’nun en yeni iş birliği olma niteliğini taşıyor. Bu birliktelik, Mango ve Siedrés topluluklarını bir araya getirerek Akdeniz tarzına yeni bir bakış açısı ve yeni bir yorum getirmeyi amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu