Haber

Ekşi Sözlük’te ‘hain’ hamle! AK Partili esnafa ‘yerleştirme’ işi…

Ekşi Sözlük’te AK Parti işletmelerinin tek tek kayıt altına alınması ve bu yerlerden alışveriş yapılmaması istendi. Seçim sonuçlarını sindiremeyen bir grup provokatör, halkı kin ve düşmanlığa sevk edince büyük tepki gördü.

Türkiye, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için sandık başına gitti ve ülkeyi 5 yıl yönetecek Cumhurbaşkanı’nı seçti.

Millet kararını vermiş. Yüzyıl Türkiye’sinin kapısı Cumhurbaşkanı Erdoğan’la açıldı. Seçim sonuçlarını hazmedemeyen bir grup provokatör, FETÖ’nün yeni propaganda sitesi haline gelen Ekşi Sözlük’te skandal kampanya başlattı.

AK PARTİ’YE TAKVİYE VEREN İŞLETMELER AMAÇLANDI!

Ekşi Kelamlık CEO’su Başak Purut tarafından kullanılan yazar ekibi “AK Partili esnaftan alışveriş yapmayacağım”AK Parti adıyla başlatılan kampanya ile AK Parti’ye destek veren girişimler hedeflendi.

EKSİ SÖZLÜKTE YENİ BİR SKANDAL

AK Partili esnafın kayıt yaptırmasının istendiği Ekşi Sözlük’te alışverişe karşı provokasyon çalışması yapıldı. Bazı işletmelerin isimleri de açık bir şekilde paylaşıldı.

EKŞİ ÖZLÜK’TE AK PARTİ HESAPLARINA SESSİZ OPERASYON

2023 seçimleri öncesi faaliyete geçen Ekşi Sözlük, bilinçli olarak AK Parti’yi destekleyen hesapları tek tek kapattı. Ekşi Kelamlık moderasyonu CHP ve muhalefet ile ilgili konuları ve öne çıkanları gündeme taşırken, AK Parti’yi destekleyen kullanıcıların ‘girişi’ (yorumları) ve unvanları yoğun tartışmalara konu oldu.

İşte skandal kampanyayla ilgili yapılan bazı paylaşımlar:Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu