Haber

Çiftçi, “İlçemize yeni parklar ve spor sahaları kazandırdık”

Millet İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkanı Adayı Bünyamin Çiftçi, ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

 

31 Mart Yerel ve İdare seçimleri öncesinde saha çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Çayırova Belediye Başkanı Adayı ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırovalı esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi ihmal etmiyor. Her gün bir mahallede esnafla buluşan Önder Çiftçi’nin son durağı Yenimahalle esnafı oldu. Bünyamin Çiftçi, Yenimahalle’de esnaf komşularıyla bir araya gelerek yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Programda Önder Çiftçi’ye AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Erhan Sarıdede eşlik ederken, Yenimahalle esnafı da toplantıda Bünyamin Çiftçi’yi dinlemek üzere programa ilgi gösterdi.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZ BİZDEN BİRİ”

Toplantıda ilk söz alan AK Partili Sarıdede, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin onayıyla çiftçi liderimiz Bünyamin Çayırova’da yeniden aday gösterildi. Çayırovamız yeniden güzel olsun. Liderimiz görev süresi boyunca itibarımızı öne çıkaracak hiçbir işin içinde olmadı. Çayırova’da ilk defa bir lider üst üste ikinci dönem cumhurbaşkanı olacak. “Bünyamin bizim liderimizdir, bu mahallenin çocuğudur, buradaki okulda okumuştur, bizdendir, komşunuzdur, kardeşinizdir, ağabeyinizdir” dedi. Sarıdede’nin ardından açıklama yapan Lider Çiftçi, şunları söyledi; “5 yıldır sizlerin desteğiyle yol yürüdük. 2019 yılında başınızı öne eğdirecek bir işe girmeyeceğimi söylemiştim, çok şükür bunu da başardık.

 

“BEN BU YERİN ÇOCUĞUYUM”

Ben buranın çocuğuyum, 40 yıldır burada yaşıyorum ve ölene kadar da burada yaşayacağım. Bu 5 yıl kolay olmadı. Kovid’in üzerinden iki yıl geçti ve deprem sırasında yaklaşık 6 ay boyunca afet bölgesinde görev yaptık. Allah bize fırsat verdi, Yenimahalle’de kadınlarımıza spor salonu olan bir sağlık merkezi yaptırdık, muhtarlığımızı da buraya taşıdık. Yeni yeşil alanlara ihtiyacımız var, yeni okul alanlarına ihtiyacımız var. Sorunların çözümü için adım atmamız gerekiyordu ve adım atmaya başladık. İlçemize 13 yeni park kazandırdık, çocuklarımız ve gençlerimiz için 12 yeni halı saha inşa ettik. Büyük projelere imza attık, devam eden projelerimizle ilçemiz çok güzel bir kimlik kazanacak” dedi. Bünyamin Çiftçi de program sonunda çalışmalarını anlattı ve toplantıya katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu