Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Erken Taşındı!

Ubisoft ve Ubisoft Bordeaux stüdyosu tarafından yapılan duyuru ile Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi ertelendi . Bu yüzden Basim ibn Ishaq ile daha erken bir zamanda görüşeceğiz. Ayrıca oyunun geliştirme süreci de tamamlandı.


İlginizi çekebilir:  Assassin’s Creed Mirage Hikayesi Ne Kadar Sürecek?


Assassin’s Creed Valhalla oyunundan tanıdığımız Basim Ibn Ishaq’ın geçmişini öğreneceğimiz Assassin’s Creed Mirage, ekim ayında satışa çıkacak. MS 561 yılında geçecek Assassin’s Creed Mirage oyununun hikayesine göre karakterimiz ailesi için adalet arayışına girecek.

Bu sırada arkadaşı Nehal ile hırsızlık yaparken garip rüyalar ve kabuslar görür. Onlara bir de mana vermeye çalışan karakterimiz, Alamut Kalesi’ne doğru yola çıktıktan sonra Kadim Tarikatı tarikatı ile karşı karşıya gelir. Başı beladayken Roshan tarafından Saklananlardan kurtarılması da her şeyin başlangıcı olacaktır.

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi İçin Müjde

Bildiğiniz üzere 12 Ekim 2023 Perşembe günü Luna, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa çıkacak olan Assassin’s Creed Mirage’ın geliştirme süreci, bugün prestij ile tamamlanmıştır. Aslında bir güzel haber daha verelim, Ubisoft ve Ubisoft Bordeaux stüdyosu oyunun çıkış tarihini bir hafta önceye aldı. Yani Basim ibn Ishaq ile görüşme tarihimiz şimdi 5 Ekim 2023Perşembe.

Öte yandan geliştirme süreci tamamlanmış olmasına rağmen seri üretime hazır olduğu anlamına geliyor. Ancak parlatma adımı tamamlandı ve ilk gün güncellemesi hazır.

Origins, Odyssey ve Valhalla oyunlarından oluşan son üçlemenin ardından serinin özüne geri dönecek olan Assassin’s Creed Mirage, dolaylı olarak odaklanmanın yanı sıra geliştirilmiş parkur mekaniklerini de içerecek. Hatta özel bir filtre ile yepyeni oyunun atmosferini yakalamak bile mümkün olacak.

Son olarak, oyundaki tur kaydetme sistemi de deneyim puanı kazanmaya değil, lineer ve benzetme aşamalarını kaydetmeye odaklanacak. Ayrıca Brotherhood’da rütbe atlayarak karakterimizin yeni yetenekleri açılacaktır. Bunu yapmanın yolu da tahmin edebileceğiniz gibi ana ve yan görevleri tamamlamaktan geçiyor. Ekipmanlarımızı geliştirebileceğimiz için görevlerimizi tamamlarken çok farklı seçeneklerimiz olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu