Haber

AK Parti Trabzon Maçka Belediye Başkanı adayı Koray Koçhan, seçim kampanyasına Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret ederek başladı.

AK Parti’nin Trabzon Maçka Belediye Başkanlığı’na aday gösterdiği Koray Koçhan, seçim kampanyasına Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret ederek başladı.

AK Parti’nin mevcut lideri Koray Koçhan, Trabzon Maçka Belediye Başkanlığı’na yeniden aday gösterildi. Adaylığın duyurulmasının ardından Önder Koçhan, ilk olarak şehit Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret etti.

Şehit Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül’e sarılırken duygusal anlar yaşayan Belediye Başkanı Koçhan, hayır duasında bulundu. Başkan Koçhan, yaptığı açıklamada, “Allah’a hamd olsun, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizi bir kez daha Maçka’mıza hizmet görevini emanet etti. Bu uğurda canını hiç tereddüt etmeden veren Eren’imizin kabrini hep birlikte kutlayacağız. Vatanımız, bayrağımız ve Maçka’mızın gururu olan ezanımızdır.” Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her zaman milletimizin hizmetinde olacağız. Bu gurur ve mutluluk bize yeter. İlk ziyaretimize Eren’in mezarını ziyaret ederek ve Ayşe annemizin hayır duasını alarak başlamak istedik. Her zaman söylediğim gibi ben Ayşe annemizin oğluyum. Yüce Rabbim şehitlerimizden razı olsun. “Onları utandıracak işlerden muhafaza etsin. Maçka’mıza hayırlı olsun. Yapacak çok işimiz var. İnşallah Maçka’da kapı kapı dolaşarak, evlerimizi ziyaret ederek rekor oylarla yolumuza devam edeceğiz. millet” dedi.

Programa Maçka Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Adıgüzel, AK Parti Maçka İlçe Başkanı Turgay Çoban, AK Parti Maçka Kadın Kolları Başkanı Hülya Koç, Muhtar Kubilay Öztürk ve vatandaşlar katıldı. – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu