Yaşam

Acun Ilıcalı, Maddi Destek Sonrası Deprem Bölgesine Gitti!

Ahbap Derneği Kurucusu ve Lideri Haluk Levent, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 ve Kahramanmaraş’ın Elbistan merkezli 7,6 büyüklüğündeki iki depremin 11 ili etkilemesinin ardından Acun Ilıcalı’nın da yardımda bulunduğunu belirtti.

kaydeden Acun Ilıcalı Yardım sözlerini şöyle duyurdu: “Sevgili Acun Ilıcalı bölgeye 100 tır su gönderiyor. O da 5 milyon TL’lik mal desteği ve alacağımız konteynerlerde mal sözü verdi. teşekkürler.” dedi.

Ayrıca Acun Ilıcalı, birçok kanaldan ortak canlı yayın yaparak kızlarına ve kendi adına 5 milyon dolar bağışladı. ₺ yardımcı oldu.

Acun Ilıcalı ve ekibi yardıma devam ediyor

Bu yardımların ardından MasterChef’in yapımcısı Acun Ilıcalı, MasterChef ekibi ve şef Mehmet Yalçınkaya ilk günlerden itibaren depremzedelere yemek hazırlamak ve dağıtmak için deprem bölgesine gitti. Mehmet Yalçınkaya sosyal medya hesabından bu konuyla ilgili sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Geçen hafta deprem bölgesinde bulunanlar yardım istedi Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya tarla mutfağında yemek pişirdi. Nihayet Acun Ilıcalı, MasterChef ekibi ve şef Mehmet Yalçınkaya’yı ziyaret etti. Mehmet Yalçınkaya, Acun Ilıcalı’nın ziyaretini son paylaşımlarında paylaşarak teşekkürlerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu